Gwalior, Madhya Pradesh
GST No. 23EOGPK4681R1Z8
Call 07942822520 68% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 4000 sq ft
| Application Area | Wall Cladding |
| Thickness | Text |
| Tile Size | 290×600 mm |
| Usage/Application | Garden |
| Color | Light Grey |
| Shape | Rectangle |
| Stone Form | Slabs |
| Country of Origin | Made in India |
| Finish | Honed |
| Surface Finish | Natural |
Additional Information:
View Complete details
| Application Area | Swimming Pool, Paving |
| Finish | Tumbled |
| Thickness | 100 mm |
| Surface Finish | Natural |
| Usage/Application | Stairs |
| Color | Light Grey |
| Stone Form | Blocks |
View Complete details
| Application Area | Flooring |
| Finish | Natural |
| Thickness | 20 mm |
| Size | 290×290 mm |
| Color | Light Grey |
| Edge Type | Hand Cut |
View Complete details