Gwalior, Madhya Pradesh
GST No. 23EOGPK4681R1Z8
Call 07942822520 68% Response Rate
Send Enquiry
| Color | Black |
| Finish | Natural |
| Size (LxW) | 2x2 ft |
| Thickness | 20 mm |
| Application | Flooring |
Strong stone basalt
View Complete details
| Product Form | Block |
| Finish | Natural Split |
| Color | Dark Grey |
| Thickness | 60 mm |
| Usage | Flooring |
| 12x24 | 3 |
We are engaged in offering Black Basalt Stone product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients
View Complete details
| Color | Yellow |
| Thickness | 20 mm |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Flooring |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details