Gwalior, Madhya Pradesh
GST No. 23EOGPK4681R1Z8
Call 07942822520 68% Response Rate
Send Enquiry
| Stone Type | Sandstone |
| Material | Sandstone |
| Stone Size | 100x100 mm |
| Size | 10x10 cm (4x4 in) |
| Stone Color | Grey |
| Thickness | 30 mm |
| Finish | Machine Cut |
| Length | 100 mm |
| Surface Finish | Tumbled |
| Edge Finish | Machine Cut |
| Color | Multi Color |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10000 sq ft
| Stone Size | 200x100 mm |
| Thickness | 80 mm |
| Stone Color | Grey |
| Color | 1000 |
| Surface Finish | Flamed |
| Edge Finish | Hand Cut |
| Application Area | Pathway |
| Type | Outdoor |
| Stone Origin | Andhra Pradesh |
| Form | Loose Stone |
| Size | 100 mm |
Established in 2021, The Heritage Stones Company is a famous Wholesale Trader of a Grey Mint Sandstone, Red Sandstone Slab and much more.
View Complete details