Gwalior, Madhya Pradesh
GST No. 23EOGPK4681R1Z8
Call 07942822520 68% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1000 sq ft
| Stone Type | Limestone |
| Finish | Natural Cleft / Riven |
| Thickness | 20 |
| Size | 300×300 mm |
| Size (L x W) | 600 x 600 mm |
| Color | Brown |
| Shape | Rectangular |
| Material | Limestone |
| Application | Driveway |
| Strength | M40 |
| Features | Calibrated / Machine-Cut Edges |
We are engaged in offering Kota Stone Tiles product to our clients. Our range of this products is widely appreciated by our clients
View Complete details
| Finish | Natural |
| Thickness | 60 mm |
| Size | 600×600 mm |
| Color | Teakwood |
| Application Area | Garden |
Sandstone
View Complete details