Gwalior, Madhya Pradesh
GST No. 23EOGPK4681R1Z8
Call 07942822520 68% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 sq ft
| Thickness | 40 mm |
| Color | Yellow Mix |
| Material | Sandstone |
| Type | Outdoor |
| Weight | 2.2 kg |
| Application Area | Pathway |
| Size | 50 mm |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Size | 50 mm |
| Material | Sandstone |
| Water absorption | 1% |
| Type | Outdoor |
| Finish | Polished |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 sq ft
| Finish | Polished |
| Color | Beige |
| Thickness | 10 mm |
| Usage | Flooring |
| Sizes | 15 x 15 cm |
View Complete details
| Stone Type | Sandstone |
| Finish | Polished |
| Application Area | Indoor |
| Thickness | 16 mm |
| Size | 290×600 mm |
| Color | White |
| Shape | Rectangle |
| Usage Type | Indoor |
| Pack Type | Strapped Bundle |
View Complete details