Gwalior, Madhya Pradesh
GST No. 23EOGPK4681R1Z8
Call 07942822520 68% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 4000 sq ft
| Size | 300 x 300 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Coverage Area | Outdoor |
| Country of Origin | Made in India |
Sandstone paving used interior and exterior
Additional Information:
View Complete details
| Stone Type | Mint Sandstone |
| Product Type | Wall Tile |
| Finish | Sandblasted |
| Tile Thickness | 18 mm |
| Tile Size | 600x300 mm |
| Usage Area | Facade |
| Size | Large (12 inch x 12 inch) |
| Surface Finish | External |
| Color | Buff |
Stone
View Complete details